Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziecie w naszej Polityce prywatności

Netbook HP 210-1110sw – sterowniki dla Windows XP

Netbook HP 210-1110sw z ekranem o przekątnej 10.1”, charakteryzujący się natywną rozdzielczością 1024 x 600 wyposażony w matryce LED. Wyposażony jest w procesor Intel Atom Processor N455 o częstotliwości taktowania 1.66 GHz, z zainstalowaną pamięcią 1GB RAM DDR3 oraz dysk twardy SATA o pojemności 250 GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną Mobile Intel Graphics Media Accelerator 3150 i kartę dźwiękową. Notebook ma wbudowaną kamerę internetową. Wyposażony jest w złącze D-Sub, 3 porty USB 2.0 oraz czytnik kart pamięci.

Pobierz sterowniki do laptopów dla Windows XP

Łatwy w użyciu. Jest nie tylko modny, ale i ekologiczny. Posiada certyfikat zgodności z normą Energy Star i wydajną, długo pracującą baterię. Komputer jest wyposażony w dużą klawiaturę (93% pełnej wielkości). Maksymalna mobilność. Minimalne rozmiary. Niewielki, lekki i zapewnia zasilanie przez cały dzień. Dzięki grubości poniżej 3 cm i wadze od 1,22 kg z łatwością mieści się do plecaków i teczek. Zainstalowany system to Genuine Windows 7 Starter 32-bit.

HP 210-1110sw –

Pobierz sterowniki dla Windows XP

Jedna odpowiedź do Netbook HP 210-1110sw – sterowniki dla Windows XP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kobejasi Copyright © 2023 All Rights Reserved . Powered by WordPress | Blue Weed by Blog Oh! Blog mod. by Kobejasi | Wpisy (RSS) i Komentarze (RSS).

Statystyki www