Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziecie w naszej Polityce prywatności

NOTEBOOK HP PAVILION DV6-2005SW – pobierz sterowniki dla windows xp

Notebook o stylowej obudowie w pięknym wzorze HP Imprint, wyposażony został w ekran o przekątnej 15,6″ charakteryzujący się panoramiczną matrycą 16:9 typu HD Ready. Matryca typu WXGA i rozdzielczości 1366:768 pikseli świetnie się sprawdzi w cyfrowej rozrywce high definition. Notebook HP dv6 jest wyposażony w energooszczędny, podświetlany ekran LED, który nie zawiera rtęci. Pozwala to chronić środowisko, zarówno podczas eksploatacji urządzenia, jak i po jej zakończeniu.

Notebook ułatwia komunikację, zapewnia mobilność i jest doskonałym notebookiem do zastosowań multimedialnych, przyjemnej i wygodnej pracy oraz nauki. Posiada 320GB dysk twardy, wydajną kartę graficzną ATI Radeon HD 4530 512MB, 3GB RAM i złącze eSATA. Port HDMI umożliwi łatwe podłączenie notebooka do telewizorów plazmowych i LCD. Mechanizm HP ProtectSmart automatycznie wykrywa, że notebook został upuszczony, i zanim ten upadnie, automatycznie zatrzymuje dysk twardy, aby nie dopuścić do utraty plików i danych. Zintegrowana kamera internetowa i dwa mikrofony cyfrowe ułatwiają internetową komunikację.

Dla wszystkich którzy chcieli by zainstalować na tym wspaniałym laptopie system operacyjny Windows XP przygotowałem zestaw sterowników pod system Windows XP:

Pobierz sterowniki dla NOTEBOOK HP PAVILION DV6-2005SW pod system Windows XP

6 odpowiedzi do NOTEBOOK HP PAVILION DV6-2005SW – pobierz sterowniki dla windows xp

  1. Jestem jestem. Niestety nie jestem wstanie odpowiedzieć/pomóc, każdemu. Dostaje dziesiątki maili dziennie z prośba o pomoc w instalacji. W ramach części wolnego czasu czasami staram się pomagać bezinteresownie na tyle ile mogę.

  2. super.to jak coś ,będę sprawdzał tu albo na chomiku.może będzie to mój szczęśliwy dzień,urodzinowy dar losu i specjalista pomoże mi z tymi dwoma HP Pavilion

  3. Podczas instalacji (XP Prof OEM wraz ze zintegrowanymi sterownikami dołączonymi w paczce) wyskakuje BS z błędem pliku acpi.sys. Czy ktoś mógłby pomóc i wskazać rozwiązanie problemu? Dziękuję ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kobejasi Copyright © 2023 All Rights Reserved . Powered by WordPress | Blue Weed by Blog Oh! Blog mod. by Kobejasi | Wpisy (RSS) i Komentarze (RSS).

Statystyki www