Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziecie w naszej Polityce prywatności

chomikuj.pl – internetowy dysk

Chomikuj.pl to internetowy dysk, na którym możemy przechowywać swoje pliki oraz udostępniać je innym osobą. Każdy ma do dyspozycji darmowy tygodniowy transfer 50MB na ściąganie plików. Po wykorzystaniu tego transferu w łatwy sposób możemy sobie dokupić potrzebny transfer za pomocą sms’a lub szybkiego przelewu online. Można też wykupić sobie abonament o dużo większym tygodniowym transferze. W skład abonamentu dochodzi jeszcze dostęp do wyszukiwarki plików w serwerze chomikuj.pl.

Dla tych, którzy nie chcą wykupywać abonamentu tylko dodatkowy transfer, a chcieli by skorzystać z wyszukiwarki plików, polecam zastosować małe obejście, dzięki któremu mamy pełny dostęp do szukanych plików na „chomiku”: w wyszukiwarce google.pl wpisujemy „szukane słowo” site:www.chomikuj.pl .

Chomik przydaje się w wielu przypadkach, np. gdy chcemy przesłać jakiś plik znajomemu, a maksymalny rozmiar załącznika w mailu nam na to nie pozwala. Wtedy wysyłamy plik na dysk chomika, który nie posiada ograniczeń w upload’owaniu do niego plików, a później podajemy przyjacielowi link do naszego konta, z którego może sobie ściągnąć dany plik.

Serdecznie wszystkich zapraszam do tego serwisu a w szczególności do szperania na moim chomiku, gdzie generalnie znajdować się będą pliki do wpisów z mojego bloga.Tagi:

Jedna odpowiedź do chomikuj.pl – internetowy dysk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kobejasi Copyright © 2023 All Rights Reserved . Powered by WordPress | Blue Weed by Blog Oh! Blog mod. by Kobejasi | Wpisy (RSS) i Komentarze (RSS).

Statystyki www