Przymiarki do zakupu nowego gadżetu

nokia 2600Ostatnio już mam dość mojego starego wysłużonego telefonu nokia 2600, który naprawdę wygląda na “emeryta” wśród telefonów. Kilka dni temu pękła mi szybka, a przy jego stanie wizualnym wygląda jak element wysypiska śmieci. Korzystając z okazji, że pracuję w sklepie na stoisku multimedialnym postanowiłem zakupić nowy gadżet do telefonowania i esemesowania. Od jutra zamierzam przetestować kilka modeli i jeden z nich zakupić. Jak narazie podoba mi się nokia 5220 oraz SonyEricsson z seri “K”.

3 Odpowiedzi do “Przymiarki do zakupu nowego gadżetu”

  1. TMerlin Napisał(a):

    No ja też ostatnio rozglądam się za nowym telefonem. Obecnie mam Motorole A780 (bardzo fajna, z Linux’em na pokładzie) i jeśli miał bym zamienić to tez na Motke. Nokii jakoś nie trawię. Wpadła mi z oko Motorola Z8, ma ciekawe rozwiązanie techniczne. Chociaż dobry by był tez telefon z WiFi. Na pewno iPhona nie będę kupował ;)



  2. kobejasi Napisał(a):

    No taki telefonik z WiFi to była by super sprawa, ale to już są troszkę większe pieniądze, a w sakiewce mam obenie pusto ;) a co do Linuxa to nie wiedziałem, że są telefony z linuxem na pokładzie ;)



  3. TMerlin Napisał(a):

    No telefonów jest kilka, powiedzmy Motorola A1200, nawet chyba Nokia wypuściła jakiś model. Co do WiFi to nie jest to nawet droga sprawa. Wszystko zależy od marki telefonu. Telefony marki SPV są w miare tanie jak na opcje ktore maja w bebechach.



Wypowiedz się / Skomentuj


XHTML: Możesz korzystać z tych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Uwaga! Na tym blogu działa system WP-Cache oraz filtr antyspamowy. Twój komentarz może być widoczny na stronie z pewnym opóźnienem. Proszę o cierpliwość. Twój wpis wkrótce się tu pojawi.

Kobejasi Copyright © 2009 All Rights Reserved . Powered by WordPress | Blue Weed by Blog Oh! Blog mod. by Kobejasi | Wpisy (RSS) i Komentarze (RSS).

Statystyki www