Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziecie w naszej Polityce prywatności

Problem z ThickBox

thickbox - errorPrawie dwa dni pracy i nowy szablon bloga już jest prawie gotowy. Myślę, że całkowicie go spolszczyłem. Jeśli zauważycie, gdzieś jeszcze jakieś „angielsko-języczne” komunikaty, poinformujcie mnie o tym. Strona wyświetla się prawidłowo w FF, IE 7+, Opera ( na pozostałych nie testowałem ). Jedyny problem, który napotkałem to błąd przy wyświetlaniu zdjęcia z efektem „thickbox” pod IE. Pod FF i Operą jest wszystko ok, natomiast pod IE, zdjęcie wyświetla się od środka strony, przez co jest ucięte w połowie. Szukałem, rozwiązania na oficjalnej stronie pluginu, ale o dziwo tam jest ten sam problem. Klikam na demo i sposób wyświetlanie jest dokładnie taki sam z błędem. Dziwi mnie jednak informacja na stronie autora pluginu, która informuje nas, że testowano go pod: Windows IE 6.0, Windows IE 7+, Windows FF 2.0.0.6+, Windows Opera 9.0+, Macintosh Safari 2.0.4+, Macintosh FF 2.0.0.6+, Macintosh Opera 9.10+, więc skąd ten problem ? Jeśli przeglądasz tą stronę właśnie spod przeglądarki IE, proszę kliknij na zdjęcie i sprawdź czy u Ciebie również występuje ten problem, a potem umieść stosowny komentarz. Z góry dziękuję.

5 odpowiedzi do Problem z ThickBox

  1. Tak w IE 7 zdjęcie pokazuje się na poziomie paska progress. Ale ja osobiście nie używam IE, więc jeśli o mnie chodzi to jest OK. W poniedziałek mógł bym przetestować na IE8Beta, ale to tez nie wykładnia, bo w nim to zwykłe strony też fatalnie wyglądają ;)
    Zresztą kto się przejmuje IE?

  2. Nie wiem czy coś robiłeś, czy też to sprawka przeglądarki, ale w IE8 Beta (8.0.6001.17184) zarówno w trybie 8 jak i „Emulate 7″ grafia się poprawnie wyświetla (na środku ekranu).

  3. Testowałem, już na wielu wersjach i problem występuje jedynie w polskiej wersji IE7 7.0.5730.13 w tej samej IE7 7.0.5730.11, jest ok. Pozostałe przeglądarki, FF,Opera,Mozilla,IE6 wyświetlają prawidłowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kobejasi Copyright © 2023 All Rights Reserved . Powered by WordPress | Blue Weed by Blog Oh! Blog mod. by Kobejasi | Wpisy (RSS) i Komentarze (RSS).

Statystyki www