Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziecie w naszej Polityce prywatności

Nowe szaty mojego bloga

Stary szablon blogaJuż dawno się przymierzałem do zmiany szaty graficznej. Ciężko było znaleźć na to czas, a jak był czas to był brak koncepcji itd.. Dziś pogoda dała dużą plamę i zmusiła mnie do pozostania w domu, więc czasu mi nie brakowało. Szperałem, kopałem i wykopałem dość ciekawy jak dla mnie szablon WordPress’a. Co do ostatecznego efektu tak naprawdę jeszcze mu daleko, trzeba go spolszczyć, poustawiać kolumny według moich upodobań, poprawić nieco grafikę, ale już jest miło na niego popatrzeć ;) . Przez najbliższe dni możliwe, że czasami coś tutaj momentami nie będzie działało, za co grzecznie przepraszam ;D.

Dodam, że zacząłem również pracować nad uzupełnieniem mojej galerii. Mam nadzieję, że do końca miesiąca nowa szata graficzna, będzie skończona.

Jedna odpowiedź do Nowe szaty mojego bloga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kobejasi Copyright © 2023 All Rights Reserved . Powered by WordPress | Blue Weed by Blog Oh! Blog mod. by Kobejasi | Wpisy (RSS) i Komentarze (RSS).

Statystyki www