Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziecie w naszej Polityce prywatności

Małe aktualizacje Bloga

Wordpress update

Dziś postanowiłem zaktualizować silnik bloga z nieco już starej wersji WordPress 2.3 do 2.5. Trochę się obawiałem, że się to wszystko posypie, ale nie było tak strasznie. Na początku były małe kłopoty z konfiguracją, musiałem dodać nowy pakiet językowy. Przy okazji generalnych porządków, zaktualizowałem kilka pluginów i zmodyfikowałem nieco szatę graficzną. Takie mało widoczne zabiegi kosmetyczne ;)

Aktualizacja przyniosła wiele usprawnień w panelu administratora (choć dla mnie to sie jeszcze w tym gubię – stare przyzwyczajenia). Od strony użytkownika, to dostrzegłem zmiany w systemie komentarzy, została dodana funkcja wyświetlania avatara z serwisu gravatar.

A teraz zobaczymy czy dzięki nowemu silnikowi strony, będzie się milej blogować ;-)

4 odpowiedzi do Małe aktualizacje Bloga

  1. No ja przerabiałem istniejące .. jest z tym trochę zabawy, ale można wtedy mieć to co się chce. Mnie np nie podoba sie to, że wstawiając fotki w posta większość szablonów ustawia tak, że grafiki jest nad tekstem, a nie, że tekst oblewa grafikę. Zawsze jest to pierwsza rzecz którą przerabiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kobejasi Copyright © 2023 All Rights Reserved . Powered by WordPress | Blue Weed by Blog Oh! Blog mod. by Kobejasi | Wpisy (RSS) i Komentarze (RSS).

Statystyki www